آخرین اخبار

ثبت نام اولیه عمره دانشگاهیان 92-91


1- ثبت نام از تاريخ 29/9/91 آغاز و تا تاريخ 8/10/91 ادامه خواهد داشت و قرعه كشي در تاريخ 10/10/91و11/10/91 ،توسط نماینده ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در استان محل تحصیل و به صورت سیستمی انجام خواهد شد و نتيجه از طريق سایت و پيام كوتاه به اطلاع برگزيدگان خواهد رسيد .

            نکته- هر فرد برای ثبت نام به اطلاعات مندرج در کارت ملی و شناسنامه خود و همراهان و شماره دانشجویی نیاز دارد.قبل از شروع ثبت نام؛لطفاً این مدارک را آماده بفرمایید .


            تذکر- ممكن است به دلايل مخابراتي پيام كوتاه ارسالي به شماره تلفن همراه شما تحویل نگردد، لذا در تاريخ مقرر به سايت مراجعه نموده و از نتيجه قرعه كشي مطلع شويد .

      2- با توجه به دستورالعمل بانک مرکزی مبنی بر تغییر نرخ ارز مرجع برای سفر های زیارتی، هزینه سفر عمره با افزایش قابل توجهی نسبت به سال قبل همراه خواهد بود. که این افزایش فقط شامل عمره دانشگاهیان نبوده و شامل کاروان های دیگر هم می باشد. پیش بینی می شود هزینه عمره در سال جاری بین دومیلیون و صد هزار تومان تا دومیلیون و چهارصد هزار تومان خواهد بود. که قیمت دقیق آن به زودی از سوی سازمان حج و زیارت اعلام خواهد شد .

جدول نرخ احتمالی هزینه عمره دانشگاهیان

گروه سنی

قیمت

بزرگسالان )بالای 12سال)

بین دومیلیون و صد هزار تومان تا دومیلیون و چهارصد هزار تومان

7تا 12 سال

70درصد هزینه بزرگسال

2تا 7سال

60درصد هزینه بزرگسال

زیر 2سال

10درصد هزینه بزرگسال      تذکر مهم- در صورت پذیرفته شدن در قرعه کشی به عنوان زائر اصلی و ذخیره می بایست مبلغ هفتصد و پنجاه هزار تومان (برای هر نفر) در بانک ملت سپرده گذاری عمره دانشگاهیان صورت پذیرد. و مابقی هزینه سفر یک ماه قبل از اعزام می بایست واریز گردد .

      3- در سنوات گذشته با مساعدت بانک ملت مبلغ 600هزار تومان بعنوان تسهیلات قرض الحسنه به دانشگاهیان پرداخت می گردید و با رایزنی های صورت گرفته، درصورت موافقت بانک ملت احتمال افزایش مبلغ وام وجود دارد .

      4- زمان اعزام احتمالاً از نیمه اول فروردین92 لغایت اردیبهشت92 خواهد بود، لذا دانشگاهیان محترم با درنظرگرفتن محدوديت برنامه دانشگاهی خود اقدام به ثبت نام نمايند .

      5- با توجه به تصميم عربستان مبني بر عدم صدور ويزا براي خانم هاي مجرد پايين تر از 45 سال ؛ کماکان امكان اعزام دانشجويان دختر مجرد به عمره وجود ندارد .

      6- محدودیت تاریخ عقد برای اعزام دانشجویان متاهل وجود ندارد. و ثبت نام دانشجویان متاهل دارای فرزند به صورت سه نفره نیز مانعی ندارد .

      7- ایستگاه پروازی بر اساس استان محل تحصیل و یا تدریس تعیین می گردد. تعیین کاروان و تاریخ پرواز، توسط ستاد عمره دانشگاهیان تعیین خواهد شد و امکان جابه جائی وجود نخواهد داشت .

      8- با توجه به اينكه ملاك شناسايي زائرين عمره گذار كد ملي مي باشد، در وارد كردن كد ملي براي ثبت نام دقت فرمائيد. در صورتيكه كد ملي وارد شده با كد ملي حقيقي فردي تناقض داشته باشد ؛امكان تصحيح آن وجود نخواهد داشت و در صورت پذيرفته شدن درقرعه كشي ‌از اعزام ايشان جلوگيري بعمل مي آيد .

      9- امکان ثبت نام افرادی که دارای کدملی معتبر ایرانی نباشند، وجود ندارد .

      10- برای اعزام داشتن گواهی اشتغال به تحصیل و یا حکم کارگزینی هیئت علمی ضروری است وامکان ثبت نام و اعزام کارمندان دانشگاه وجود ندارد .

      11- پس از انتخاب نوع ثبت نام و ثبت مشخصات و اطلاعات در سيستم،‌ فرم ثبت نام براي شما صادر خواهد شد كه مي توانید از اين فرم پرينت گرفته ونزد خود نگه داريد .

           تذکر- پس از تكميل فرم ثبت نام در سيستم، امكان پرينت فرم در هر موقع كه به پرينتر دسترسي داريد با وارد كردن كد ملي فراهم مي گردد .

           تذکر- درضمن با توجه به سیستمی بودن قرعه کشی، نیاز به تحویل پرینت فرم ثبت نام به دانشگاه نمی باشد .

      12- دانشجو مي بايست در نيم سال دوم سال تحصيلي 92-91 دانشجو باشد .

      13- افرادی که قبلاً با کاروان های عمره دانشجوئی (دانشگاهیان) مشرف شده اند امکان ثبت نام و تشرف در قالب کاروان های دانشگاهیان را نخواهند داشت .

      14- امکان همراه بردن فردی غیراز همسریا فرزند(مثل: پدر، مادر و ...) وجودندارد. همچنین امکان واگذاری سهمیه به فرد دیگری وجود ندارد .

      15- توجه فرمایید که اولین گام پس از آگاهی از پذیرفته شدن در قرعه کشی؛ مراجعه به همین سایت و نهایی کردن ثبت نام می باشد .و چنانچه در بازه زمانی مقرر برای نهایی کردن ثبت نام مراجعه نشود به منزله انصراف می باشد .

قابل توجه متاهلین متقاضی 2یا 3 نفره

      1- افرادی که همسر و یا فرزندشان دانشگاهی باشند از شانس بیشتری در قرعه کشی برخوردار خواهند بود .

      2- زوج دانشجویی که به همراه فرزند بالای دو سال ثبت نام می کنند، 3نفره محسوب می شوند و اگر به همراه فرزند زیر دو سال ثبت نام نمایند؛ (به دلیل اینکه فرزند زیر 2 سال؛ سهمیه محسوب نمی شود)،2نفره محسوب می گردد .

      3- متقاضیان سه نفره علاوه بر اعزام فرزند بالای 2 سال می توانند فرزند زیر 2 سال نیز همراه ببرند. لیکن درج مشخصات فرزند زیر 2سال در محل مشخص شده فرم ثبت نام الزامی است .

      4- منظور از سن فرزند بالای دو سال، سن از تاریخ تولد تا روز پرواز (تقریباً فروردین 1392) می باشد .

      5- در هنگام ثبت نام، به نوع ثبت نام (2 نفره و 3 نفره) دقت فرمایید. در صورت پذیرفته شدن 3 نفره در قرعه کشی، امکان اعزام 2 نفره و حتی مجردی و بالعکس ممکن نمی باشد .

      6- امکان ثبت نام بیش از 3 نفربرای هر نفر در عمره دانشگاهیان وجود ندارد.

جهت ثبت نام به سایت www.labbayk.com
  مراجعه نمایید .

حوزه معاونت فرهنگی

نظرات  

4
5
Guest 1391-10-02 08:51
با سلام.چرا برای کارمندان امکان ثبت نام وجود ندارد.مگر خون اساتید رنکین تر است.ویا باید تبعیض وجود داشته باشد.
8
4
همکار 1391-09-29 13:37
با سلام اعزام کارکنان دانشگاه به عمره به چه صورت انجام میگیرد

اضافه کردن نظر